Seyahat Deneyimi

Bir Yolculuktan Çok Daha Fazlası

Otobüs yolculuklarına dair bildiğiniz ne varsa, hepsini unutun! Otobüs seyahatlerine uçaklardan daha konforlu, üstelik daha pratik bir hizmet anlayışı getiren Vivalines ile mesafeler keyfe dönüşüyor. Karayolu seyahatlerine yepyeni bir vizyon getiren Vivalines, misafirlerinin konforunu çok önemsiyor. Vivalines’in konuklarına sunduğu ayrıcalıklar sayesinde, yolculuklar sıkıntı verici olmaktan çıkıyor. Sevdiklerinize kavuştuğunuz o güzel anların ya da tatilinizin en güzel saatlerinin keyfi, otobüslerimize adım attığınız andan itibaren başlıyor.

Ayrıcalıklı ve Konforlu

Vivalines’in misafirlerinin yararlanacağı ayrıcalıklardan ilki, özel servis hizmeti. Seyahatinizin öncesinde yolcularımızı evlerinden alarak  terminalimize transfer ediyoruz. Yolculuklar sizi çok mu acıktırıyor? Dert etmeyin. Seyahatinize başlamadan önce, Viva Lounge’a uğramayı unutmayın. Soğuk-sıcak içeceklerden meyve ve aperatiflere ikramlarımızdan faydalanabilirsiniz. Biletinizi göstermeniz yeterli. Otobüsle seyahatlerde Türkiye’de ilk kez başlatılan check-in sistemi sayesinde, her yolcumuz bir biniş kartına sahip oluyor. Böylece koltuklarda yaşanabilecek herhangi bir karışıklığın önüne geçiliyor. Otobüslerimize yüklenen tüm bagajlar, X-Ray cihazlarından geçiriliyor. Dahası yolcularımız da metal dedektörlerden geçerek güven içinde otobüsümüzlerimize adım atıyor. Koltuklarımıza yerleştik, yolculuk başlamak üzere… Vivalines’ın hizmetleri bitmedi, aksine yeni başlıyor! Mesafeleri keyfe dönüştürmek için, otobüs tipine göre 46 olması gereken standart koltuk sayısını, kimi otobüslerimizde 31, kiminde 34 koltuğa  düşürdük.

Sınırsız Eğlence

Otobüsümüz hareket etti, deneyimli ve güler yüzlü ekiplerimiz de harakete geçti! ll İşte yeni bir hizmet daha: Günlük gazete ve dergi servisi başladı. Gündem haberleriyle hiç canınızı sıkmak istemiyor musunuz?   Koltuk ceplerindeki 96 sayfalık VIVA Magazin dergisine göz atmanızı zöneririz. ubrlnrgiyTerct lhHer sayfası renkli, eğlenceli ve “işinize yarayacak” bilgilerle dolu bir dergi hazırladık. Unutmayın, Vivalines’te her zaman daha fazlası var: Seyahatiniz sırasında uydu aracılığıyla kesintisiz internet bağlantısının ve televizyon izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Özel eğlence sistemimizdeki vizyon filmlerini de kaçırmayın.

Her Saniyesi Keyifli

Vivalines’ta internet gibi seyir keyfi de kesintisiz! Otobüslerimizin vgeniş camlarından dışarıdaki birbirinden güzel Anadolu manzarasının  tadını çıkarırken, karnınızın acıktığını hissedebilirsiniz. sSeyahat esnasında mükellef bir yemek yemek için, çok pahalı bir business uçak bileti satın almanıza gerek yok. Siz yemek seçiminizi yaparken, biz de km özel mi andonanımlı mutfağımızda,  titiz bir yemek servisine hazırlanıyor olacağız. Afiyet olsun!

Biraz içiniz mi geçti? Kısa bir uyku molası hiç fena olmaz değil mi? Üşümekten ya da boynunuzun rahatsız olmasından endişelenmeyin. Konforunuz için onu da düşündük. Her koltukta yolcuların kullanımı için poşetli battaniye ve yastık sunumu hazırladık. Tuvalet ve lavabo kullanımı için de molaları beklemenize gerek yok. Yüzde 100 hijyenik tuvaletlerimiz yolculuk boyunca kullanıma hazır. Tercihiniz VIVA olsun, mesafeler keyfe dönüşsün!

Özel 6 Hizmet Daha...

VIVA Kart uygulaması

Mobil uygulama rezervasyon sistemi

VIVA Kart uygulaması

Uçaklarda olduğu gibi, sefer saatlerine göre talebe endeksli fiyat ıuygulaması

iNon-stop servisle Ataşehir - Ankara arası 4 saat 45 dakika, iEsenler - Ankara arası 6 saat yolculuk süresi*

Varış noktasından sonrada gidilecek yere VIP transfer hizmeti

*Yolculuk süreleri, trafik ve hava şartlarına göre  değişebilir.

Hizmet kalitemizle ilgili düşüncelerinizi çok önemsiyoruz. Her yolcumuza dağıtılan numaralı yolculuk değerlendirme anket formlarına görüşlerinizi yazarsanız mutlu oluruz.