Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortası

Gulf Sigorta Seyahat Sigortası poliçesi, seyahatin başlangıç noktasında sigorta düzenleme lisans ve yetkisine sahip olan Gulf Sigorta A.Ş. bünyesindeki sigorta şirketi tarafından hazırlanmıştır.

Bu sayfada yer alan bilgi ve tanımlar genel bilgi içerikli olarak hazırlanmış olup, detaylı bilgi için lütfen Poliçe Özel Şartları, Poliçe Genel Şartları ve Bilgilendirme Formunu okuyunuz. Poliçe Özel ve Genel Şartları bazı kısıtlamalar, limitler veya muafiyetler içermektedir. Bu websitesinde kullanılan bir takım kelime, ünvan, ibare, logo, grafik veya dizayn Gulf Sigorta’nın kayıtlı veya kayıtsız ticari markalarıdır ve tüm hakları Gulf Sigorta’dadır.

Bu websitesinde yer alan tüm bilgilerin telif hakkı Gulf Sigorta’da saklıdır. İster iş ister tatil amaçlı olsun, seyahat ederken beklenmedik durumlar ile karşılaşabilir, seyahatinizi iptal etmek durumunda kalabilir veya acil tıbbi tedaviye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Taşıyıcı firma için özel olarak hazırlanmış olan Gulf Sigorta Seyahat Sigortası, sizi seyahatiniz süresince güvence altına alır. Gulf Sigorta, Gulf Sigorta A.Ş. bünyesinde faaliyet göstermekte ve T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir.

Mersis No: 0871052362300018

Gulf Sigorta A.Ş. Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği üyesidir.

Gulf Sigorta Türkiye Genel Müdürlüğü Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4/2 Kat:4-5 Akkom Ofis Park Cessas Plaza P.K: 34768 Ümraniye / İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Gulf Sigorta Yurt İçi Biletli Seyahat Sigortası

 Seyahat etmeyi tercih ettiğiniz Havayolu ile yapacağınız yurtiçi seyahatlerinizde, sunmuş olduğumuz geniş teminat seçenekleri ile sizleri güvence altına alır.

Bu sigortaya sahip kişiler, acil durumda 0216 681 75 23’u arayarak Müşteri İletişim Merkezi’nden ücretsiz olarak yardım ve destek alabilirler.

Gulf Sigorta Biletli Yurtiçi Seyahat Sigortası maksimum 30 güne kadar geçerlidir.